קליבר בעלי מקצוע לוגו

פריצת דלתות: כל המידע עד לפתרון

פריצת דלת כניסה או דלת פנים היא אירוע שעלול לקרות לכל אחד מאיתנו, מסיבות שונות כמו אובדן מפתח, שבירת מפתח בתוך המנעול, או תקלה בדלת עצמה. במדריך זה נסביר את כל מה שצריך לדעת על פריצת דלתות.

דלתות הכניסה שלנו מורכבות משני חלקים עיקריים: מנעול הדלת, שתפקידו לתמוך בבריחים, והצילינדר, שהוא החלק שמקבל את המפתח. תקלות במנעולים ובצילינדרים עלולות לקרות לכל אחד, והן יכולות להוביל למצבים מתסכלים כמו אי אפשרות להיכנס הביתה או לרכב.

במקרים מסוימים, כמו אובדן מפתחות או מפתח שבור, פריצה קלה של הדלת או הרכב תהיה מספקת. עם זאת, במקרים אחרים, כמו תקלה במנעול או ניסיון פריצה, ייתכן שיהיה צורך להחליף את הצילינדר כולו.

עבודותיו של המנעולן הן עבודות בעלות אחריות רבה. מנעולן אמור להשתמש בטכניקות שונות המאפשרות לו לפרוץ לכל מקום אפשרי. רוב המנעולנים עוברים קורסים והשתלמויות באופן קבוע על מנת ללמוד את כל הטכניקות החדשניות ביותר בתחום פריצת מנעולים.

חברות רבות משקיעות זמן ומשאבים רבים בייצור מנעולים בטיחותיים ככל האפשר, תוך פריצתם. כיוון שמנעולנים מיומנים אמורים לדעת לפרוץ בקלות יחסית כל מקום, חשוב שהמקצוע יהיה מפוקח ומוסדר. לכן, מי שנמצא אמין והגון על ידי משטרת ישראל ורשויות נוספות אחרות רשאי לעסוק בתחום זה.

לפני שהמנעולן מגיע אליכם לביצוע העבודה, הקפידו לבקש ממנו להציג תעודה מזהה ותעודת יושר שהונפקה על ידי משטרת ישראל.

פריצת דלת פנים היא פתרון פחות נפוץ יחסית, אך לפעמים נדרשת בגלל מספר סיבות:

1. מנעול מגנטי תקוע: במקרה זה, דלת הפנים סגורה (לא נעולה) אך לא ניתן לפתוח אותה. הסיבה לכך היא לרוב מנגנון עדין שנתקע. המנעולן יאבחן את הדלת והמנעול ויקבע אם ניתן לתקן את התקלה באופן זמני או שיש צורך להחליף את המנעול כולו.

2. ידית דלת נפולה: אם משכתם את הידית והיא לא מגיבה, ייתכן שהיא התנתקה מהמנעול. כיוון שהידית מחוברת ישירות למנעול, תיקון התקלה יחייב גם פריצת דלת וגם החלפת מנעול.

3. לשונית שבורה: תקלה שכיחה נוספת בדלתות פנים היא לשונית שבורה. במקרה זה, הלשונית מתנתקת מהמשקוף ולא ניתן לפתוח או לסגור את הדלת כראוי. גם כאן, תידרש פריצת דלת והחלפת מנעול על ידי פורץ דלתות מקצועי.

מעבר לפריצת דלתות, מנעולן מוסמך יכול לסייע לכם במגוון מקרים נוספים:

פריצת כספות: תקלות במנעול הכספת עלולות לקרות לכל אחד. בין אם המפתח נתקע או נשבר, או שהמנעול פשוט לא תקין, מנעולן מקצועי יוכל לפרוץ את הכספת בצורה יעילה ומינימלית, תוך שמירה על תכולתה. ברוב המקרים, ניתן לפתוח את הכספת באמצעות כלי דגדוג מיוחדים, ללא צורך בהחלפת המנעול. במקרים אחרים, ייתכן שיהיה צורך לקדוח את המנעול ולהחליפו בחדש.

פריצת תיבות דואר: גם תיבות דואר עלולות לסבול מתקלות במנעולים, בין אם איבדתם את המפתח, הוא נשבר או שהמנעול פשוט לא תקין. במקרים אלו, מנעולן מקצועי יוכל לפרוץ את תיבת הדואר באמצעות כלי פריצה מיוחדים או מקדח, ולאפשר לכם לגשת לתוכנה

חשוב לציין שמומלץ לפנות תמיד למנעולן מוסמך ומורשה, הן לצורך פריצת דלתות והן לצורך פריצת כספות או תיבות דואר. מנעולן מוסמך עבר הכשרה מקצועית ובעל ניסיון רב בטיפול במגוון תקלות, תוך שמירה על רכושכם ועל פרטיותכם.

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא

מחירון בנושא %%

מחיר גרירת אוטובוס
Scroll to Top
קליבר בעלי מקצוע לוגו

כניסת בעלי מקצוע.